Novinky na Váš e-mail:

Študuj v zahraničí

Vyhľadaj pre seba najlepší program pre štúdium v zahraničí. Viac info »

Technická podpora

Hotline: +421907 551 404

E-mail: podpora@studyabroad.sk

Jazykový kurz OLS

08.06.2021 | Kategória: Erasmus+ Jazykový kurz OLS

Čo je OLS?

OLS (z angl. Online Linguistic Support) je bezplatná platforma jazykového vzdelávania online určená účastníkom programu Erasmus+ a Európskeho zboru solidarity. Pomocou OLS si budete môcť otestovať aktuálnu úroveň v jazyku, ktorý budete používať počas zahraničného pobytu. Vaše výsledky nebudú mať dosah na možnosť zúčastniť sa na mobilite Erasmus+ alebo Európskeho zboru solidarity, umožnia vám však získať prístup k jazykovému kurzu OLS! OLS predstavuje doplnok klasického vzdelávania, ktorý umožňuje rozvíjať si zručnosti aj mimo vyučovacích hodín. Takisto dovoľuje aj spoluprácu a spoločné vzdelávanie s ďalším študentmi.

Čo ponúka?

Platforma OLS ponúka jazykové testy a kurzy. Vďaka flexibilite tohto nástroja možno pracovať vlastným tempom a prispôsobiť si učenie svojim potrebám. OLS ponúka mnoho možností, ako si zlepšiť jazykové zručnosti. Môžete sa zúčastniť na hromadných hodinách (tzv. MOOC z angl. Massive Open Online Courses) alebo využiť súkromné hodiny online s rodenými hovoriacimi a ďalšími účastníkmi OLS. Platforma OLS je k dispozícii v 24 jazykoch.

Komu je určená?

Ak ste vysokoškolským študentom, študentom odborného vzdelávania a prípravy (VET) alebo dobrovoľníkom s Erasmus+ a vybrali vás na účasť v programe Erasmus+ alebo Európskeho zboru solidarity, platforma OLS je určená práve vám. Dostanete pozývací e-mail s prihlasovacími údajmi.

 

ZDROJ: erasmusplusols.eu/sk

 Upozorniť na neaktuálne údaje