Novinky na Váš e-mail:

Študuj v zahraničí

Vyhľadaj pre seba najlepší program pre štúdium v zahraničí. Viac info »

Technická podpora

Hotline: +421907 551 404

E-mail: podpora@studyabroad.sk

Buďte súčasťou #erasmusdays 2020!

17.09.2020 | Kategória: Erasmus+ Buďte súčasťou #erasmusdays 2020!

Erasmusdays je iniciatívou, ktorá sa snaží o propagovanie možností programu Erasmus+ v celej Európe, dokonca aj mimo nej. Slovensko sa zapojí do ErasmusDays druhýkrát a našim spoločným cieľom je čo najviac zviditeľniť ako program Erasmus+, tak aj naše úspešné vzdelávacie inštitúcie v rámci Európy! Do iniciatívy sa môže zapojiť akákoľvek inštitúcia, ktorá realizovala projekt Erasmus+ a chcela by pomôcť v šírení vízie programu a podeliť sa o svoje vlastné skúsenosti.

PODUJATIA ORGANIZOVANÉ NA SLOVENSKU

Zapojiť sa môžete organizovaním akéhokoľvek podujatia či aktivity, ktorá propaguje program Erasmus+ a jeho pozitívny dopad na žiakov a študentov, pedagógov, školy a vzdelávacie inštitúcie, či neustále sa učiacich dospelých, ktoré sa bude konať počas ErasmusDays, teda od 15. do 17. októbra 2020.

Keďže rok 2020 je pre všetkých náročný z dôvodu vypuknutie pandémie koronavírusu, aj tohtoročné #ErasmusDays budú špeciálne a prispôsobia sa stavu v jednotlivých krajinách. Tento rok je ešte viac ako inokedy dôležité šíriť pozitívne správy a pozitívne výsledky programu Erasmus+. Práve preto sa môžete v zapojení do iniciatívy #ErasmusDays tento rok inšpirovať témami, ako napríklad:

 

  • Dištančné vyučovanie a e-learning
  • Zdravie
  • Solidarita
  • Ekológia a ochrana životného prostredia
  • Sociálna inklúzia
  • 5. výročie EPALE

Hoci nevieme, ako bude vyzerať október 2020, program Erasmus+ sa snaží inovatívne situácii prispôsobiť, preto sa tento rok môžete zapojiť do zmiešaných podujatí a kombinovať virtuálne aktivity s prezenčnými. Na Vaše virtuálne podujatia môžete využiť sociálne siete a aplikácie ako Facebook, Instagram, Twitter, TikTok a pod.

AKO POSTUPOVAŤ sa dozviete v konkrétnych krokoch na stránkach erasmusplus.sk

 

 

ZDROJ: erasmusplus.sk

 Upozorniť na neaktuálne údaje